Softimage presentatiewand met stof, ook voor buiten
De Softimage beurswand met stof is de sterkste beurswand van stof in ons assortiment. Deze beurswanden zijn toch lichtgewicht en ook ideaal om bijvoorbeeld buiten snel, flexibel en verzorgd uw bedrijf te presenteren.
Eenmalige plaatsing van het hoge kwaliteit Ecodoek
De afbeelding/boodschap wordt geprint op een hoge kwaliteit Ecodoek van stretch materiaal dat doormiddel van sterk klittenband permanent aan het frame wordt bevestigd. Zodra u het frame van de beurswand uitvouwt vormt het stretch Ecodoek zich er vanzelf mooi strak omheen. Hierdoor hoeft u het doek niet elke keer opnieuw te bevestigen wanneer u de “Softimage” wand opzet. De Softimage beurswand is voorzien van een extra stevig frame en stabilisatie voeten. Na de beurs wordt het frame inclusief het doek eenvoudig in elkaar gevouwen. De wand wordt geleverd met een zeer sterke vervoerstas met skatewielen.
Handwerk voor kwalitatieve beurswand
Het meest lastige aan een print is de confectie. Om deze echt mooi te krijgen is het confectioneren van het haakband op de stretch print met de hand een must. Mede hierdoor is de print duurder dan machinaal geconfectioneerde printen die een minder mooie resultaten opleveren. Dit beleeft u beurs op beurs!
Overzicht
Documenten & Prijzen
Product-informatie SoftImage stoffen beurswand
Prijslijst SoftImage stoffen beurswand
Opmaak aanleveringsspecificaties SoftImage stoffen beurswand
Buiten de SoftImage leveren wij ook de SoftScreen presentatiewand, dit is een goedkopere versie dan de SoftImage. Het frame is lichter, de vervoerskoffer eenvoudiger, het tussenblad is lichter en de print is machinaal geconfectioneerd.
Meer informatie inclusief de prijzen vindt u op onze externe webshop www.beursmaterialen.nl/softscreen
U kunt via de website bestellen, maar uiteraard ook gewoon telefonisch of per mail.
“Softimage” beurswand in meerdere formaten leverbaar
De Softimage beurswanden zijn leverbaar in 4 formaten, de hoogte en breedte zijn variabel. Verlichting is uiteraard ook voor dit systeem leverbaar.
Beurswand door iedereen perfect te plaatsen
Wanneer meerdere personen met de beursstand werken, is de Softimage een uitstekende oplossing vanwege de garantie dat het systeem niet verkeerd neergezet kan worden en de print altijd perfect in het systeem staat!
Sterke punten van de Softimage beurswand:
- Zeer hoge kwaliteit.
- Snel en eenvoudig te plaatsen.
- Kan door iedereen worden opgezet.
- Doek hoeft maar éénmaal te worden geplaatst.
- In aluminium uitgevoerd en poedercoated afgewerkt.
- Voorzien van stevige tussenlegger.
- Voorzien van stabilisatie voeten.
- Hoge kwaliteit sublimatieprint.
- Gewicht min. 8 kg / max. 20 kg.
- Incl. stevige transportkoffer op skatewieltjes.
- Levenslange fabrieksgarantie op het systeem.
Gerelateerde producten
Pop-Up beurswand Excellent
Kleine beurswand Ribble 210cm hoog
Lichte achterwand met doek Flex
Lichtgewicht presentatiewand van stof 300x225cm
Heeft u hulp nodig of wilt u een offerte?
Ons ervaren team helpt u graag verder.
We nemen snel contact met u op.