Eén beursstand voor meerdere beurzen
en verschillende standformaten
Staat u meerdere keren per jaar op een beurs? Dan wilt u niet voor iedere beurs een compleet nieuwe stand aanschaffen. Met een modulaire beursstand investeert u één keer in een stand die u steeds opnieuw kunt gebruiken. Zo verdient u de investering al binnen één tot drie beursdeelnames terug.
Met een modulaire beursstand gebruikt u dezelfde basis steeds opnieuw en past u de opstelling aan de beschikbare beursruimte aan. Van een compacte stand tot een grotere opstelling: u breidt uit, verandert de opstelling en hergebruikt dezelfde onderdelen keer op keer.
Welke modulaire beursstand past bij uw organisatie?
Iedere organisatie is anders. Daarom helpen wij u graag bij het kiezen van de modulaire beursstand die het beste aansluit bij uw wensen.
Iedere organisatie heeft andere wensen. De juiste modulaire beursstand hangt af van uw budget, aantal beursdeelnames, gewenste uitstraling en de manier waarop u de stand gebruikt.
Daarom nodigen we u graag uit in onze showroom. Hier vergelijken we samen de verschillende systemen, laten we de mogelijkheden zien en adviseren we welk systeem het beste bij u past.
Easystand wordt vaak gekozen door bedrijven die deelnemen aan meerdere beurzen en hun stand steeds anders willen inzetten. De ene keer een compacte tussenstand, de andere keer een uitgebreide eilandstand. Met het modulaire klik- en schuifsysteem bouwt u de stand eenvoudig zelf op, zonder gereedschap. Veel klanten noemen Easystand “K’NEX voor volwassenen”.
Productpresentatie en LED-wanden
Het systeem biedt uitgebreide mogelijkheden voor productpresentatie met planken, monitorhouders, kledingrekken en displays. Daarnaast is Easystand leverbaar als verlichte LED-wand en kunnen meerdere visuals op één wand worden gecombineerd, zodat ontwerpen eenvoudig gedeeltelijk kunnen worden vervangen.
Groeit mee met uw organisatie
Door de modulaire opbouw groeit Easystand mee met uw organisatie. Bergruimtes, bruggen, nissen, LED-wanden en andere uitbreidingen kunnen later eenvoudig worden toegevoegd. De lichtgewicht aluminium onderdelen zijn compact te vervoeren in transporttassen op wielen en passen vaak gewoon in een auto. Voor internationaal transport zijn maatwerk flightcases beschikbaar.
Classic & Light Frame is een hoogwaardige modulaire beursstand voor organisaties die maximale uitstraling willen combineren met gebruiksgemak. De lichtgewicht aluminium frames worden afgewerkt met hoogwaardige peesdoeken en zorgen voor een strakke, professionele presentatie die perfect aansluit bij sterke merken.
Eenvoudig opbouwen, jarenlang gebruiken
Dankzij de genummerde onderdelen en duidelijke instructievideo’s is het systeem eenvoudig zonder gereedschap op te bouwen. Bovendien wordt de hardware geleverd met levenslange garantie, waardoor u jarenlang kunt vertrouwen op dezelfde beursstand.
Uitbreidbaar met LED-wanden en bergruimtes
Het modulaire systeem is breed inzetbaar en eenvoudig uit te breiden met onder meer bergruimtes, balies, bruggen, sky bridges en opvallende LED-wanden. Hierdoor kan de stand meegroeien met uw organisatie en eenvoudig worden aangepast aan nieuwe beursdoelstellingen.
Ideaal voor internationaal transport
Voor transport kiest u uit tassen op wielen of harde, vliegtuigbestendige transportkoffers. Deze koffers zijn bovendien om te bouwen tot balie of statafel, waardoor het systeem bijzonder geschikt is voor organisaties die regelmatig reizen en efficiënt willen exposeren.
Pop-Up Excellent Design is de snelst op te bouwen beursstand binnen het assortiment van AAA Display. Het systeem is ontwikkeld voor organisaties die snelheid, eenvoud en gebruiksgemak belangrijk vinden, zonder concessies te doen aan een professionele uitstraling.
Opbouw door iedereen
De basis bestaat uit hoogwaardige harmonica-uitvouwframes die door vrijwel iedereen zonder technische kennis kunnen worden opgebouwd. Dankzij het slimme uitvouwsysteem staat de beursstand binnen enkele minuten klaar voor gebruik. Bovendien wordt de hardware geleverd met levenslange garantie.
Compact vervoer, slimme opslag
Door verschillende frameformaten te combineren zijn uiteenlopende opstellingen mogelijk. De stand wordt afgewerkt met hoogwaardige geprinte fotobanen en is compact te vervoeren in harde transportkoffers. Deze koffers zijn bovendien om te bouwen tot balie, waardoor transport en presentatie slim worden gecombineerd.
Ideaal voor presentaties en evenementen
Voor extra functionaliteit kunnen plankjes en verlichte vitrines worden toegevoegd. Daardoor is Pop-Up Excellent Design bijzonder geschikt voor presentaties, evenementen en kleinere beursdeelnames waarbij snel opbouwen, eenvoudig vervoeren en professioneel presenteren centraal staan.
Welk systeem past het beste bij uw organisatie?
Bekijk de video’s en ontdek de verschillen in opbouw, uitstraling en toepassingsmogelijkheden van onze modulaire beursstandsystemen.
Easystand
Classic & Light Frame
Pop-Up Excelent
Bezoek onze showroom in Hoofddorp
Vergelijk alle systemen naast elkaar en ontvang persoonlijk advies.
Ivo laat u de systemen in de showroom zien en denkt mee over de beste oplossing.
Monique helpt u graag met het plannen van een afspraak en geeft telefonisch advies.
Laat uw gegevens achter en wij nemen binnen één werkdag contact met u op.
Waarom kiezen bedrijven voor AAA Display?
U wilt een beursstand die werkt. Nu én bij uw volgende beurs. Met een modulair systeem kunt u steeds opnieuw aanpassen, uitbreiden en hergebruiken. Wij helpen u het juiste systeem te kiezen en zorgen dat u goed voorbereid naar de beurs gaat.
Uw beursstand vooraf uitgewerkt in 3D
Voordat uw beursstand wordt geproduceerd, ontvangt u een 3D-ontwerp op maat. Zo ziet u vooraf hoe uw stand eruit komt te zien en kunt u de indeling en uitstraling nog aanpassen.
Een opbouwhandleiding voor uw eigen stand
U ontvang altijd een duidelijke opbouwhandleiding die wij op maat maken voor uw configuratie. Zo weet uw team precies hoe de stand wordt opgebouwd.
Persoonlijk advies in onze showroom
Kom langs en vergelijk de verschillende systemen en accessoires. We bespreken uw wensen en helpen u bepalen welk systeem het beste bij uw behoefte past.
Bezoek onze showroom
Ontvang een 3D-ontwerp op maat
Keur de offerte en het ontwerp goed
Ontvang uw stand met handleiding
Bouw zelf op zonder gereedschap
FAQ: Veelgestelde vragen over modulaire beursstands
Hieronder vind u de antwoorden op de vragen die ons het meest gesteld worden. Zit uw vraag er niet bij? Neem dan gerust contact met ons op.
Wat is een modulaire beursstand?
Een modulaire beursstand bestaat uit herbruikbare onderdelen die eenvoudig kunnen worden aangepast, uitgebreid en opnieuw ingezet. Hierdoor bent u niet voor iedere beurs afhankelijk van een nieuwe stand of externe standbouwer.
Met een modulaire beursstand kunt u dezelfde basis gebruiken voor verschillende beursformaten, opstellingen en campagnes. Dat maakt het een flexibele en duurzame oplossing voor organisaties die regelmatig deelnemen aan beurzen en evenementen. Door onderdelen jarenlang opnieuw te gebruiken, verdient de investering zich vaak al binnen enkele beursdeelnames terug.
Wat is het verschil tussen Easystand, Classic en Light frame en Pop‑Up Excellent Design?
- Easystand is ideaal als u veel producten wilt presenteren en maximale vrijheid in presentatie- en uitbreidingsmogelijkheden zoekt.
- Classic en Light Frame biedt een hoogwaardige uitstraling met veel ontwerpvrijheid, waaronder verlichte LED-wanden.
- Pop-Up Excellent Design is de snelst op te bouwen oplossing en ideaal voor organisaties die snelheid en gebruiksgemak belangrijk vinden.
Twijfelt u nog welk systeem het beste bij uw organisatie past? Bezoek onze showroom en vergelijk de systemen naast elkaar.
Welke beursstand past het beste bij mijn organisatie?
Dat hangt af van uw doelstellingen, producten en manier van exposeren.
Easystand is ideaal voor organisaties die maximale flexibiliteit zoeken en veel producten willen presenteren. Dankzij de uitgebreide mogelijkheden voor planken, displays, monitoren en accessoires groeit het systeem eenvoudig mee met uw organisatie.
Classic en Light Frame is de beste keuze voor bedrijven die een hoogwaardige uitstraling en maximale merkbeleving belangrijk vinden. Strakke aluminium frames, hoogwaardige peesdoeken en verlichte LED-wanden zorgen voor een professionele presentatie.
Pop-Up Excellent Design is geschikt voor organisaties die snelheid en eenvoud vooropstellen. Het systeem is compact te vervoeren, binnen enkele minuten op te bouwen en ideaal voor presentaties, evenementen en kleinere beursdeelnames.
Twijfelt u nog welk systeem het beste past bij uw organisatie? Bezoek onze showroom in Hoofddorp en vergelijk de verschillende beursstandsystemen naast elkaar. Binnen een uur weet u welke oplossing het beste aansluit bij uw wensen en beursdoelstellingen.
Kan ik de systemen eerst bekijken in de showroom?
Ja, u bent van harte welkom in onze showroom in Hoofddorp. Hier kunt u Easystand, Classic en Light Frame en Pop-Up Excellent Design bekijken, vergelijken en zelf ervaren.
Tijdens een showroombezoek bespreken we uw wensen, producten en beursdoelstellingen. Daarnaast kunt u materialen, accessoires, LED-wanden en verschillende opstellingen bekijken. Zo krijgt u een goed beeld van de mogelijkheden en weet u welk beursstandsysteem het beste bij uw organisatie past.
Veel bezoekers ervaren een showroombezoek als de snelste manier om de juiste keuze te maken. Binnen een uur heeft u vaak al een duidelijk beeld van de mogelijkheden, investering en meest geschikte oplossing voor uw situatie.
Ontvang ik vooraf een 3D-ontwerp van mijn beursstand?
Ja, bij iedere offerte ontvangt u een 3D-ontwerp op maat van uw beursstand. Hiermee krijgt u vooraf een duidelijk beeld van de uitstraling, indeling en presentatiemogelijkheden van het gekozen systeem.
Het ontwerp wordt afgestemd op uw beschikbare beursoppervlak, producten, huisstijl en wensen. Zo ziet u precies hoe de beursstand eruit komt te zien voordat deze wordt geproduceerd.
Een 3D-ontwerp helpt niet alleen bij het maken van de juiste keuzes, maar geeft ook zekerheid over het eindresultaat. Eventuele aanpassingen kunnen vooraf worden besproken, zodat het ontwerp volledig aansluit bij uw doelstellingen en presentatie.
Kan ik een modulaire beursstand zelf opbouwen?
Ja, alle modulaire beursstandsystemen van AAA Display zijn ontworpen als zelfbouwstands. Dankzij slimme klik-, schuif- en koppelsystemen kunnen de stands zonder gereedschap worden opgebouwd en afgebroken.
Daarnaast ontvangt u een opbouwhandleiding die specifiek is afgestemd op uw beursstand. In combinatie met duidelijke instructies en video’s kan uw team de stand eenvoudig zelf opbouwen, ook zonder technische ervaring.
Hierdoor bent u niet afhankelijk van externe standbouwers en kunt u uw beursstand snel en efficiënt inzetten voor verschillende beurzen en evenementen.
Krijg ik een handleiding voor het opbouwen van mijn stand?
Ja, bij iedere beursstand ontvangt u een opbouwhandleiding op maat. Deze handleiding wordt speciaal samengesteld voor uw configuratie en bevat duidelijke stappen, afbeeldingen en voorbeelden van uw eigen beursstand.
Waar mogelijk voegen wij ook links toe naar instructievideo’s, zodat de opbouw nog eenvoudiger wordt. Hierdoor weet u precies welke onderdelen waar horen en hoe de stand moet worden opgebouwd.
Dankzij deze persoonlijke handleiding kan uw team de beursstand snel en zelfstandig opbouwen, ook wanneer de stand later wordt aangepast of uitgebreid.
Kan ik mijn beursstand later uitbreiden?
Ja, een modulaire beursstand is juist ontwikkeld om mee te groeien met uw organisatie. U kunt later eenvoudig onderdelen toevoegen, vervangen of aanpassen zonder een volledig nieuwe beursstand aan te schaffen.
Afhankelijk van het gekozen systeem zijn uitbreidingen mogelijk met onder meer:
• LED-wanden
• Bergruimtes
• Balies
• Bruggen en sky bridges
• Productdisplays
• Monitorhouders
• Planken en schappen
• Overige accessoires
Ook kan de opstelling worden aangepast aan een groter of kleiner beursoppervlak. Hierdoor blijft uw beursstand jarenlang inzetbaar en kunt u inspelen op nieuwe producten, campagnes en beursdoelstellingen zonder telkens opnieuw te investeren in een compleet nieuw systeem.
Is een modulaire beursstand geschikt voor meerdere standformaten?
Ja, dat is juist één van de grootste voordelen van een modulaire beursstand. Door met herbruikbare modules te werken, kunt u dezelfde beursstand inzetten op verschillende standformaten en beursvloeren.
Afhankelijk van het gekozen systeem kan de opstelling eenvoudig worden aangepast voor bijvoorbeeld:
• 3 × 3 meter
• 4 × 3 meter
• 6 × 3 meter
• Hoekstands
• Kopstands
• Eilandstands
Door onderdelen toe te voegen, weg te laten of anders te configureren, blijft uw beursstand geschikt voor uiteenlopende beursdeelnames. Hierdoor hoeft u niet voor iedere beurs een nieuwe stand aan te schaffen en haalt u meer rendement uit uw investering.
Hoe snel kunnen jullie een beursstand leveren?
De levertijd voor een nieuwe beursstand bedraagt doorgaans 15 werkdagen na akkoord op het ontwerp en de offerte.
Wilt u bestaande visuals vervangen? Dan bedraagt de levertijd voor nieuwe prints doorgaans 10 werkdagen.
Heeft u een beurs met een korte deadline? Neem dan vooral snel contact met ons op. In veel gevallen kunnen we met u meedenken over een passende oplossing.
Wat ontvang ik bij een offerteaanvraag?
Wij nodigen u graag uit in onze showroom in Hoofddorp. Hier kunt u de verschillende systemen bekijken en vergelijken, waarna we samen tot een passend voorstel komen.
Bij iedere offerte ontvangt u een 3D-ontwerp op maat, zodat u vooraf precies ziet hoe uw beursstand eruit komt te zien.
Kan AAA Display de beursstand ook voor ons opbouwen?
Ja. Hoewel onze modulaire beursstands zijn ontworpen om eenvoudig zelf op te bouwen, begrijpen we dat dit niet voor iedere organisatie de voorkeur heeft. Daarom kunnen we desgewenst de op- en afbouw laten verzorgen door een vaste, ervaren partner. Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.
















